головне меню

На Буковині чоловік забув закрити піч, тому загинув в пожежі

FB_IMG_1546958748950

Вчора, 7 січня, на Буковині в селі Чепоноси Хотинського району жителі помітили дим та вогонь із будинку, де жив сам 58-річний чоловік та викликали рятувальників. Пожежники в першу чергу розшукали господаря, проте він вже не подавав ознаки життя.

У відповідності до попередніх висновків фахівців, пожежу спричинило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Ввечері до того чоловік розпалив піч дровами, не закрив топку та ліг спати. Скоріше за все із відкритих дверцят випали обвуглені дрова та спричинили загорання. Вогонь поширився по дровах, які були поруч, домашніх речах та меблях. Так як пожежу помітили тільки вранці, то полум’я вже охопило дві кімнати, в тому числі й ту, де був господар.

А ввечері, 6 січня, в селі Топорівці Новоселицького району власники приватного господарства помітили, що горить дах господарської будівлі та викликали рятувальників. Вогонь швидко поширився по дерев’яному перекритті та мінуси, яке зберігали на даху. Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу на площі 90 квадратних метрів та врятувати будівлю. Пожежа знищила покриття, господарські речі, 1 тонну сіна. А також протягом вихідних пожежі траплялись у Кіцманському, Сторожинецькому та Вижницькому районах.

FB_IMG_1546958754359

FB_IMG_1546958758448

Поділитись