головне меню

На Буковині батьки не дозволили дітям продовжувати навчатись в аварійній школі

На Буковині батьки не дозволили дітям продовжувати навчатись в аварійній школі

В понеділок, 10 квітня, в селі Йорданешти Глибоцького району на навчання в місцеву школу не прийшов жоден учень. Так вирішили батьки, які не хочуть, щоб їхні діти продовжували навчатись в аварійній школі.

«Стара школа аварійна, тож батьки не пустили дітей на навчання. Батьки поїхали у Чернівці на зустріч з головою облдержадміністрації Олександром Фищуком. Вимагають якнайшвидше добудувати нову школу.» – повідомив сільський голова Георгій Лютик.

Приміщення школи використовують вже 146 років. В нього є офіційний статус «аварійне приміщення». Їдальню та два класи не використовують вже якийсь час через непридатність. При цьому в селі будуть нову школу, яка зображена на фото, проте вже довгий час будівництво не можуть закінчити. За словами Г. Лютика школа готова тільки на 80% через постійну нестачу грошей. Тому останні роботи в новому приміщенні велись восени минулого року.Щоб завершити будівництво потрібно приблизно 10 мільйонів гривень.

Сьогодні на зустрічі голови ОДА, голови райдержадміністрації та керівником фірми-підрядника з батьками будуть спільно вирішувати цю проблему.

Поділитись