головне меню

Міськрада розірвала угоду з перевізником, який обслуговував 10 маршрут

Міськрада розірвала угоду з перевізником, який обслуговував 10 маршрут

Чернівецька міськрада розірвала угоду із новим перевізником, який протягом останнього місяця обслуговував маршрути №10 та №10А. Таку інформацію повідомив під час позачергової сесії в міськраді депутат Володимир Бешлей.

«Останній місяць на цьому маршруті працював перевізник, який якісно надавав свої послуги – траспорт приїжджав вчасно, водії нарешті перестали хамити людям, але керівництво мерії зробило все, щоби цей перевізник припинив надавати послуги мешканцям Калічанки. Таке враження, що створюються всі умови, щоби нові перевізники не мали змогу зайти на ринок перевезень та працювати на ньому», – сказав депутат.

Як повідомив Володимир Бешлей, на цей час маршрут знову обслуговує перевізник ПП «Багіра», на якого є численні скарги від мешканців Калічанки.

За словами заступника міського голови Володимира Середюка, щоб збільшити рентабельність маршрутів №10 та №10А у перевізника було кілька ідей, але більшу частину із них не прийняли. А також, ці маршрути хочуть додати до лоту із більш прибутковим маршрутом, коли буде проходити конкурс із визначення перевізників.

Поділитись