головне меню

Міла Куніс в інтерв’ю розповіла про свою подорож до Чернівців

Міла Куніс в інтерв’ю розповіла про свою подорож до Чернівців

Голлівудська атриса родом із України Міла Куніс в інтерв’ю виданню The Edit розповіла про свою несподівану подорож до Чернівців в серпні цього року. Як розповіла Міла, це її чоловік актор Ештон Кутчер запропонував відвідати Чернівці, коли вона знімалась у фільмі «Шпигун, який мене кинув» в сусідній країні Угорщині, в місті Будапешт.

«Ештон запропонував мені з’їздити. Він сказав: «Гей! У тебе ж день народження! Давай!» Я ніколи не збиралася повертатися туди без своїх батьків, тому ми в терміновому порядку покликали їх до Будапешта, а звідти всі разом вирушили до України. Влаштували таку собі подорож на один день», – розповіла Куніс.

Їдучи до міста актриса сподівалась на особливі емоції, яких на жаль не було. «Знаєте, була думка, що я відчую це місце. Але цього не сталося. Коли ми приземлилися, Ештон запитав: «Ну що?» А я йому: «Ні. Нічого. Порожнеча», – зізналася Куніс.

Крім цього, перебуваючи в Чернівцях із ними трапилася неприємна ситуація. Коли Міла із батьками прибули до будинку, в якому колись жили та захотіли побувати в середині, то нова власниця не захотіла їх впускати.

«Ми вирушили до нашого старого будинку, я постукала у двері, тому що дійсно хотіла заглянути всередину. Але нова власниця просто відповіла «Ні!», Їй було все одно. Я сказала: «Я жила тут, коли була маленькою, мої батьки зі мною …», але їй було начхати і вона навіть не відчинила нам двері. Вся ця історія була по-справжньому принизливою», – сказала Куніс.

Міла Куніс в інтерв’ю розповіла про свою подорож до Чернівців

Поділитись