головне меню

Масляна на Буковині: своє чи чуже?

Масляна на Буковині: своє чи чуже?

Добігає до кінця тиждень Масляної – свята, яке символізує пробудження природи від зимового сну. Думки у Буковинців щодо доречності його відзначення розділились. Особливо гострі суперечки розгорнулось сьогодні навколо історії виникнення свята. Хоча сучасні культурні Чернівці вберегли певні святкові обряди, дехто з буковинців все ж запевняє, що Масляна виникла в Росії та належить виключно до російських традицій. Все через те, що «бліни» викликають  у багатьох асоціації саме із цією країною. Проте, такі твердження говорять про недостатню інформованість «противників» свята.  Звичай святкування зародився ще у древні язичницькі часи та був популярним у слов`янські, коли на території нашої Батьківщини існувала держава Київська Русь, центром якої був Київ. Отож, за логікою, спадкоємцями таких традицій є українці. Проте, ця тема не обмежується лише святом Масляної.

Для кожного українця важливо знати усе, що пов’язано з такими речами. Лише знання та шанування таких днів формує самобутність української культури та дає нам міцну основу аби довести світу, що ми маємо власні традиції. Вивчити їх та передати у детелях наступним поколінням – обов`язок кожного. До прикладу, народні гуляння на Масляницю передались нам від пращурів та зараз є одними із найстаріших в нашій культурі. Дослідники стверджують, що усі обряди, якими дуже багатий цей тиждень, носять певний релігійний характер.  У християнській обрядовості вони покликані передвістити 40-денний строгий піст. Святкування Масляної внесене у церковний календар після офіційного прийняття християнства у Давній Русі. Називають цей тиждень  ще Мясопусним або Сирним. Цьогоріч розпочався він після «М`ясопусної» неділі 20 лютого та закінчиться 26 лютого – в останню неділю перед Великим постом. Навіть історія самої назви свята пов`язана із приготуваннями християн до посту. Із раціону на весь тиждень виключали вживання м`ясних продуктів, а от молочні (до прикладу масло), останні сім днів можна було споживати. А оскільки масло – незмінна складова млинців, то самі вони стали обов`язковим смачним атрибутом свята.Масляна на Буковині: своє чи чуже?

На диво містичним виявився в пращурів, що передали нам традиції, образ звичайного у наш час млинця. Вони асоціювали його із сонцем. Мабуть, через схожість форми та кольору. Різноманітність рецептів для приготування млинців вражає: вони бувають солоними та солодкими, подаються як окрема страва, з начинками або поливаються медом, сметаною, варенням. Їх загортають як роли, складають у вигляді трикутників, роблять млинцеві торти. На Західній Україні млинці найчастіше подають з сирною начинкою, запечені у вершковому маслі. Існує традиція ворожіння на млинцях. Якщо у незаміжньої дівчини перший «блін», спечений на Масляну, не прилип до сковорідки – чекати їй заміжжя в найближчі 3 роки. Якщо ж він вийшов, як у відомій приказці «комом» – не скоро ще прийдуть у дім свати. Погодимось, зараз мало хто залишився настільки забобонним. А от наступна традиція поширена більше від попередньої: якщо млинець рум`яний – чекайте здоров`я на весь рік, якщо ж  вийшов блідим – будьте готові до проблем. Не забувають у цей день і про жебраків, яких обов’язково пригощають млинцевими частуваннями і таким чином вшановують своїх померлих родичів.

Є ще одна досить дотепна традиція, що була поширена у цей тиждень. Окрім Масляної, в останній тиждень зими, відзначали слов`яни ще й свято Колодія. Основним обрядом якого було символічне прив`язування дерев`яних колод до ніг тим молодим людям, які ще не знайшли собі пари. Це мало нагадувати їм про обов`язок створення сім`ї. Так слов`яни доводили, що все живе повинно бути в парі. «Колодій» супроводжувався жартівливими піснями, примовляннями та народними вечорницями.

В останній день Масляного тижня відбувається обрядах спалення солом`яного опудала, яке ще називають дідухом, та його містичного похорону, який супроводжувався всілякими піснями, хороводами та жартами. Опудало символізує проводи свята. А також,  прощання з зимою, на зміну якій прийшла довгоочікувана весна.Масляна на Буковині: своє чи чуже?

Ще однією традицією у Чернівцях стало проведення щорічного ярмарку хлібо-булочних виробів, що відбувається в останні дні Масляної. Дійство супроводжується театралізованою програмою, учасники якої обов’язково закликають потепління.

Цього року тиждень Масляної приніс на Буковину потепління. Закінчиться він Прощеною неділею.

Поділитись