головне меню

Компанія «Yan Air» хоче відновити міжнародні рейси з Чернівців

Компанія «Yan Air» хоче відновити міжнародні рейси з Чернівців

Вчора, 12 грудня, в Ратуші оголосили про те, що Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Чернівці» планує знову співпрацювати із авіакомпанією YanAir. Таку інформацію повідомили в прес-службі міськради.

«Ми дуже задоволені нинішнім станом інфраструктури чернівецького аеропорту, – розповів комерційний директор компанії YanAir Тарас Стригуненко. – Тому у найближчій перспективі плануємо розпочати як регулярні, так і чартерні рейси з Чернівців – до Єгипту, Німеччини, Ізраїлю, можливо до Італії, Фінляндії, до грузинського міста Батумі. Щодо туристичних програм, то у нас вже є домовленості з оператором Join UP!»

«Було важливо з’ясувати, наскільки ефективно цей аеропорт може працювати у складних метеоумовах, – зазначив льотний директор компанії YanAir Олександр Прудкий. – Тут усе відповідає європейським критеріям: саме летовище, і система освітлення, і завантаження-вивантаження багажу, прийом пасажирів, стан техніки тощо. Тому ми прийняли рішення відновити співпрацю з Чернівцями».

«Зараз ми можемо приймати невеликі літаки, – розповідає директор КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» Борис Морський. – Для збільшення рейсів слід наростити, розширити і подовжити злітну смугу. Також слід облаштувати перон і його дренажну систему. Тоді від нас зможуть літати повітряні судна, які вміщують від 160 пасажирів. Адже у цьому разі це буде найбільш економічно вигідно. Порівняно з іншими регіонами наш аеропорт достатньо конкурентоспроможний. Він зберіг статус міжнародного. Останнім часом придбано багато сучасного дороговартісного обладнання, що дозволяє нам з оптимізмом дивитися у майбутнє».

Тим часом, на зимній період скасували другий рейс до Києва. В аеропорту розповіли, що це через внутрішні проблеми авіаперевізника МАУ, який і здійснює ці перельоти. Проте, запевнили, що вже весною цей рейс відновлять, а також з Чернівців знову можна буде літати до італійського міста Бергамо.

Поділитись