головне меню

Каспрук прокоментував ситуацію із блокуванням сміттєзвалища

Каспрук прокоментував ситуацію із блокуванням сміттєзвалища

Міський голова Чернівців прокоментував ситуацію із акцією протесту в Чернівцях. За його словами працівники відділу транспорту будуть спостерігати за тим, чи дотримуються графіків водії маршруток №36 та №37.

«Учора з перевізниками та мешканцями працював директор департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик, з 7-ї години ранку на місці були керівники всіх служб. Домовленості досягнуто, дорогу розблоковано, до завтрашнього ранку місто приберуть.

Працівники відділу транспорту будуть моніторити дотримання графіків на цих маршрутах, будуть вжиті інші заходи для стабілізації роботи перевізників на цих маршрутах

Окрема тема – це недостатня увага окремих служб на скарги людей. Відповідні висновки зроблені і винні будуть покарані.

Одночасно з мешканцями обговорили питання роботи сміттєзвалища, організації вивезення сміття з прилеглих вулиць, будівництва водогону, облаштування дитячого майданчика. Домовилися, що 17 листопада мешканцям презентують проект облаштування полігону, проінформують про всі роботи, які тут проводять, розкажуть, на якому етапі зараз будівництво водогону.

Добре, що люди розуміють, що з перевезеннями у місті біда і без збільшення парку комунального транспорту вирішити проблему складно. Хотілось би, щоб це розуміли й окремі депутати, які вперто протистоять цій ідеї.» – повідомив Каспрук у Facebook.

6129

Поділитись