головне меню

Хлопець у модельному світі: як воно?

Хлопець у модельному світі: як воно?

«Краса в простоті…» – Мирослав Карча.

Чернівчанин Мирослав Карча став ­­­­фіналістом онлайн-кастингу телевізійного проекту “Супермодель по-українськи”. Хлопець зізнається, що бути справжнім  чоловіком у модельному світі  – зовсім неважко. Головне, завжди залишатись собою.

 За результатами  голосування, Мирослав увійшов до числа 30-ти найкрасивіших чоловіків-моделей України. Зараз він готує відеоролик для публікування на офіційному сайті проекту. Фінальне голосування триватиме з 6 по 12 березня. Просимо підтримати нашого земляка голосами. Ви можете це зробити на сайті Нового каналу.

Хлопець поділився із інтернет-виданням «Це Чернівці, крихітко» спогадами про те, як все починалось. Заявку надіслати його підштовхнули друзі. Анкету на участь у конкурсі він подав за три дні до кінцевої дати реєстрації учасників та був безмежно здивований підтримці близьких, колег та навіть колишніх одногрупників, а ще – величезній кількості незнайомих людей, які голосували за його фото.

Мирослав вважає, що цей крок стане першим на шляху до справжніх змін у його житті. Шанс вирватись із сірої буденності випадає нечасто. Лише завдяки підтримці друзів, Мирослав його отримав.  Зараз він працює бухгалтером. Захоплюється музикою та фотографією. Знімався у рекламі італійського взуття, займався у чернівецькому модельному агентстві «Show Time», брав учать у показах на світських заходах нашого міста. Хлопець закоханий у Чернівці та каже, що навіть коли досягне успіху – не забуде рідне місто.

Мирослав вважає, що справжня краса – в простоті. Її він цінує і в людях і в фотографіях. Найбільше уваги приділяв саме цьому критерію, обираючи основні фото для анкети. Зараз, хлопець дуже вдячний усім за підтримку і віру в нього. Мирослав сором`язливо зізнається, що його серце зараз вільне. Отож, усі чернівецькі красуні мають можливість завоювати прихильність завидного буковинського холостяка. Непоганим способом для таких – буде висловити свою підтримку в конкурсі.

Інтернет-видання «Це Чернівці, крихітко» бажає Мирославу Карчу перемоги в онлайн-голосуванні та успіху в його подальшій кар`єрі.

Поділитись