головне меню

Готель Черемош у Чернівцях виставили на продаж

Черемош

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами, у забезпечення яких передано цінні папери та діючий тризірковий туристичний комплекс у Чернівцях.

Загальна заборгованість за договорами, оформленими у ПАТ «КБ «Надра», сягнула 61,67 млн. грн. При цьому, за даними останньої переоцінки, орієнтовна ринкова вартість забезпечення перевищує 196,86 млн грн.

Готельно-туристичний комплекс, переданий у забезпечення за кредитом, розташовується у місті Чернівці по вулиці Комарова. Загальна площа об’єкту – 23 819,8 м2. Із них тризірковий готель займає 23 289,7 м2, бокси для автомобілів – 270,2 м2, гараж-бокс – 54,9 м2.

Одинадцятиповерховий готель зручно розташований, неподалік від центру міста. Поблизу є паркова зона та озера. У фонді готелю – понад 200 номерів різних категорій, а також конференц-зали для проведення ділових зустрічей чи семінарів та ресторан.

Також у забезпечення за кредитами передано акції двох юридичних осіб.

Початкова вартість, з якої розпочнуться торги, складає 61,67 млн. грн.

Аукціон з продажу прав вимоги за даними кредитами відбудеться 30 серпня 2016 року на електронному майданчику ДП «СЕТАМ». Кінцевий термін подачі заявки на участь – 29 серпня

Поділитись