головне меню

Господарі будинку розповіли, чому Міла Куніс не потрапила в середину

Господарі будинку розповіли, чому Міла Куніс не потрапила в середину

Нещодавно Міла Куніс поділилась в інтерв’ю про те, що нові власники не дозволили їй увійти в будинок, в якому вона колись жила. Друг родини Микола Бадай поділився причиною чому так сталось. Як він розповів, в той день господарів не було вдома.

«Ми дзвонили, там такі великі ворота, фірточка, ніхто не відповідав, і навіть по реакції вікон видно було, що там нікого не було. Ми зайшли у сусідський будинок, винесли стілець, Міла через забор подивилась будинок, подивилася двір», – каже Бадай. Також він розповів, що не захотіли впускати в середину її батьків, але це було пізніше.

Як виявилось частиною двоповерхового дому, в якому жила сім’я актриси, тепер володіє депутат «Держдуми» РФ Валерій Скруг, а іншою частиною – його мама. Марія Скруг розповіла, що того дня її не було вдома. А батькам Міли не дозволила увійти в двір жінка, яка прибирає в будинку, бо вони здались їй підозрілими. «Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке коїться. Ми бідна Україна. Це не Америка», – сказала власниця будинку.

Поділитись