головне меню

День жалоби: 6 лютого Чернівці у скорботі за загиблими захисниками.

День жалоби: 6 лютого Чернівці у скорботі за загиблими захисниками.

3 лютого на Буковину прилетіла сумна звістка про загибель в зоні антитерористичної операції двох військових – Анатолія Заремського та Маріса Камінського. Обоє до початку військових дій проживали разом  з сім`ями у Чернівцях.

Анатолій Заремський, 1977 року народження,  родом із  с.Березівка, Новоушицького району, Хмельницької області – батько двох синів. Марісу Камінському виповнилось лише 27 років, він народився на Волині у місті Ківрці. У Маріса залишилась дружина при надії.День жалоби: 6 лютого Чернівці у скорботі за загиблими захисниками.

Чоловіки служили у третій військово-батальйонній групі. Перебували у Авдіївці Донецької області під час обстрілу міста із «ГРАДІВ». Кілька днів перед тим, захищаючи територіальну цілісність України, у Авдіївці загинув ще один буковинець – лейтенант Дергач Леонід. Завтра, 6 лютого, його поховають у рідному селі Зарожани Хотинського району. Прощання з воїном у Чернівцях відбулось 4 лютого.

Прес-служба Чернівецької ОДА оприлюднила на офіційному сайті повідомлення: “Відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Олега Стецевича №54-р від 03.02.2017, 6 лютого 2017 року оголошено у Чернівецькій області днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, котрі загинули при виконанні бойового завдання біля міста Авдіївки Донецької області, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України».  У цей день у місті та області обмежені розважальні заходи, а  прапори на державних установах будуть приспущені та пов’язані чорними стрічками на знак трауру за загиблими героями

Анатолій Заремський та Маріос Камінський мали звання капітанів. Обоє перед від`їздом на Схід проходили військову службу в колишньому 300-му полку м.Чернівці. Побратими героїв з жалем і сумом згадують чоловіків, як мужніх та безстрашних десантників та хороших друзів.

Похорон Анатолія Заремського відбудеться у вівторок, 7 лютого на малій Батьківщині загиблого.
У рідному селі поховають й Маріоса Камінського. Тіло героя, ймовірно, доставлять туди пізно ввечері 6 лютого.

Свої співчуття з приводу гірких втрат для сімей, родин та друзів загиблих висловили в.о.голови Чернівецької ОДА Олег Стецевич , Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, а також високопосадовці з областей, де народились військові.

Війна забрала в жертву ще два життя, щоб відкупити наш мир і спокій. Усе, що ми можемо зараз зробити – зберегти пам’ять про тих, хто нас захистив. Нехай сон їх буде мирний.
Герої не вмирають!

Поділитись