головне меню

Чиновнику з Чернівців оголосили догану за антисемітський вірш

Чиновнику з Чернівців оголосили догану за антисемітський вірш

В минулому місяці заступник начальника відділу туризму Чернівецької ОДА Сергій Крупко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook вірш із недопустимим змістом. Зокрема, в ньому містилась образа єврейської громади. Тому голова Чернівецького БФ «Хесед Шушана» Ілля Хоч надіслав звернення до голови Чернівецької ОДА, в якому вимагав покарати чиновника.

В Чернівецькій ОДА розглянули звернення та вивчили обставини справи. «За результатами розгляду, відповідно до подання дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ обласної державної адміністрації, розпорядженням обласної державної адміністрації від 5 лютого 2018 року № 12-ОС за вчинення дисциплінарного проступку та дії, що шкодять авторитету державної служби, оголошено догану Крупку Сергію Степановичу – заступнику начальника відділу з питань туризму обласної державної адміністрації.» – повідомляють в прес-службі Чернівецької ОДА.

«Єврейська громада завжди буде адекватно реагувати на таке ганебно явище! Чекаємо особистих вибачень від Сергія Крупко на найближчому привселюдному зібранні єврейської громади, яке планується 1 березня 2018 року (Пурім). Нижче наводимо лист-відповідь Чернівецької ОДА. Дякуємо керівництву ОДА за розуміння важливості питання в демократичній державі і розраховуємо на подальшу співпрацю!» – повідомив Ілля Хоч.

Чиновнику з Чернівців оголосили догану за антисемітський вірш

Поділитись