головне меню

Благодійне весілля у Чернівцях

Благодійне весілля у чернівцях

15 лютого чернівчанки мали змогу вийти заміж: одягнути обручку та почути весільний марш, чернівчани же пропонували своє серце та руку жінкам. Урочисте дійство відбувалося в серці старого міста – Театральній площі, в рамках благодійної акції Врятуй Нове Життя, заради збору коштів на нове обладнання для діток у відділенні патології.
Модерував захід професійний ведучий – Денис Чук, який допомагав учасникам побороти хвилювання та додав дійству ще більше любові та веселощів. Запальна музика, яскраві тематичні декорації та гарний антураж створи атмосферу справжнього весілля. Спробувати себе в ролі молодого подружжя могли усі охочі.
Учасники частували шампанським, молодята одягали , подарункові обручки, наречені мали весільні букети та фату – все, без чого неможливе весілля.
Також не обійшлося без першого танцю. Кожна пара отримала іменний диплом, який засвідчує їхні обітниці. Кожна церемонія тривала майже десять хвилин, на одну пару. Для участі у весіллі майбутні молодята сплачували реєстраційний внесок — 50 гривень, з пари. За вилучені кошти організатори планують придбати спеціальні апарати у відділення патології новонароджених (Обласна дитяча клінічна лікарня, яка знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 207). Сумна статистика: щороку в Чернівецькій області помирає майже сорок дітей, аби долати жахливі цифри необхідні такі апарати: неонатальний бокс (стіл із обігрівом для проведення інтенсивної терапії); пульсоксиметр – медично-діагностичний прилад для вимірювання кисню в капілярній крові; інфузомат – апарат для внутрішньовенного вливання – інфузійний насос для інтенсивної терапії та анестезії. Особлива точність цього приладу робить процедуру безпечною. Головна ціль благодійної організацій – до квітня 2016 року придбати та встановити зазначене обладнання. Тому акції для залучення коштів ще триватимуть, однією із таких було Несправжнє одруження.
Інформаційними партнерами благодійного заходу були культурні об`єднання:

Поділитись