головне меню

Чернівці за певну плату прийматимуть сміття зі Львова до кінця року

Чернівці домовилися про приймання  сміття зі Львова до кінця 2016 року. Про це сьогодні повідомив мер міста Олексій Каспрук.

За його словами, минулого тижня до Чернівецької міської ради звернулися мешканці Львову, в яких наразі екологічна проблема з вивезенням побутового сміття.

«Там  загинули люди. Нехай правоохоронні органи розбираються, хто винен, а хто ні! Але сьогодні  ми маємо підставити плече нашим українцям», – зазначив міський голова.

Наразі міська рада підписала договір зі Львовом, в якому йдеться про обсяг сміття, який будуть привозити на чернівецьке сміттєзвалище – 5 тисяч кубів.

«При цьому, що свого сміття ми вивозимо щодня приблизно півтори тисячі. Цей договір діятиме до кінця року. Це дасть можливість львів’янам підготувати нові полігони, вирішити проблему», – сказав О. Каспрук.

Така допомога для Львова не є безкоштовною, адже  місто отримало гроші, які дали змогу вивозити сміття з Першотравневого та Садгірського районів міста, де є заборгованість населення за вивіз. «Підприємство отримало 105 тис. грн  попередньої оплати за ці роботи», – доповнив міський голова.

Також  мер відзначив, що при таких проблемах українці не повинні розділятися  на «ми» і «вони».

 

Поділитись