головне меню

Чернівецький аеропорт запланував відкриття декількох нових рейсів

Чернівецький аеропорт запланував відкриття декількох нових рейсів

На початку весни цього року планують створити декілька нових авіарейсів: ще один регулярний рейс до Києва, два рейси в тиждень до Бергамо, а також, цілком можливо, з’являться рейси до Ізраїлю та до Стамбулу.

Таку інформацію надав керівник аеропорту Б. Морський вчора, 10 січня, під час сесії в Чернівецькій міській раді.

– З березня, якщо буде все добре, буде відкритий ще один регулярний рейс на Київ. І будуть відкриті два рейси на тиждень на Бергаму, – вказав Б. Морський. – Це плани, які нам прислала авіакомпанія і ми їх узгодили. Отримані дозволи ще на регулярні перевезення від авіакомпанії YANAIR. Це також два рейси на тиждень на Тель-Авів. Також авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на Стамбул. Але планувати виконувати ці польоти буде ближче до літа.

Також, керівник аеропорту наголосив на тому, що в минулому році підприємство почало виходити із кризового стану. Найбільшим фактором зіграло те, що була підтримка з міського бюджету, а також тому, що відновились регулярні рейси.

– 12 квітня 2013 року було рішення виконкому Чернівецької міської ради про невідкладні заходи щодо виходу з кризового стану підприємства “Міжнародний аеропорт “Чернівці”, – сказав Б. Морський. – Були визначені заходи, але після того і в 2014 і в 2015 роках, підприємство “звалилося у штопор”. І тільки у 2016 році завдяки тому, що наприкінці 2015- у 2016 роках була повна мобілізація і були серйозні дотації з міського бюджету, підприємство стало на ноги і тільки зараз ми виходимо на рівень 2013 року. Проте ми ще не вийшли з кризового стану. Тільки зараз ми починаємо виходити на рівень 2013 року. Якщо на 2013 рік у нас було перевезено сім мільйонів 200 тисяч пасажирів за рік, то тут за півроку ми перевезли понад шість тисяч 600 пасажирів. Це регулярний рейс на Київ дає можливість лише забезпечити зарплатню.

 

Поділитись