головне меню

Чернівецьких перевізників, які не возять пасажирів другий день, оштрафують

Чернівецьких перевізників, які не возять пасажирів другий день, оштрафують

В Чернівцях вже другий день триває страйк перевізників: вони вимагають тимчасово підвищити тариф до 5 гривень. Проте, у виконкомі подібні вимоги не виконують, так як тариф повинен бути економічно обґрунтованим.

А так як перевізники порушили умови договору, а саме не забезпечують регулярний рух маршруток, то на них склали акти про порушення для застосування господарських санкцій у вигляді штрафу. Таку інформацію повідомили відділі транспорту, зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Письмове повідомлення про застосування штрафу надіслали двадцяти перевізникам, із якими оформлено тимчасові угоди. В них вказано порушення, через яке накладено штраф, розмір штрафу та куди потрібно його сплатити.

«Штраф застосовуються у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – за кожне порушення умов Тимчасового Договору. Перевізник зобов’язаний сплатити зазначену суму штрафу на розрахунковий рахунок, вказаний у повідомленні про застосування штрафу, впродовж 10 робочих днів з моменту отримання повідомлення. Штраф сплачується до міського бюджету», – повідомляє прес-служба міськради.

Поділитись