головне меню

Чернівецькі пільговики не поїхали безкоштовно через місто

У Чернівцях пільговики не поїхали безкоштовно на маршрутках через Рідне місто, - мер Каспрук

Останньою із чернівецьких новин стало рішення міськради про пільговий проїзд у деяких маршрутках. Депутати міської ради не підтримали пропозицію щодо оновленої схеми транспортних маршрутів.

Причиною того, що пільговики не їздять безкоштовно стала політична сила “Рідне місто” , шо у Чернівцях. Про це розповів міський голова Олексій Каспрук на черговій сесії. Він розповів про плани міської ради про перевезення безкоштовно пільгових категорій. Уже з першого вересня десятки пільговиків могли їхати безкоштовно на 17 маршрутках. Але чиновники не схвалили цю ідею.

“Кажуть це не правильно. Громадські активісти міста бажають нереального, пропонуючи  виділити 120 млн. гривень. Але це не реальні кошти на проїдання. Можливе підняття тарифів для всіх мешканців міста, така система була при Михайлішині”.

Якщо цю пропозицію не ухвалять, я хочу, щоб чернівчани знали, про існування політичної партії «Рідне місто», яка в опозиції до мера міста і живе за принципом – ” чим гірше, тим краще”, – заявив мер. На цю політичну силу розраховують декілька депутатів з інших фракцій: «Свобода», «Самопоміч», «Батьківщина». Їхнім завданням є показати народу, що все в нашому місті погано й проблеми залишаються не вирішеними.

Поділитись