головне меню

Чернівецькі перевізники погрожують максимально зменшити кількість маршруток, якщо не підвищать тарифи

Чернівецькі перевізники погрожують максимально зменшити кількість маршруток, якщо не підвищать тарифи

Вчора, 28 березня, в Чернівцях представники фірм-перевізників влаштували у медіа-центрі Belle vue прес-конференцію, під час якої поскаржились, що ще в жовтні минулого року надали розрахунки, за якими повинні були переглянути тарифи на проїзд в маршрутках. А й до цього часу це питання не розглянулось.

Перевізники скаржаться, що за цей час значно виросли ціни на пальне, мастила, автозапчастини та ін. Тому собівартість одного пасажира значно зросла. До того ж, водії масово виїжджають за кордон.

Тому перевізники хочуть, щоб це питання було позачергово вирішено. Щоб вже з 1 квітня проїзд в маршрутках зріс до 5 гривень. В іншому разі вони не обіцяють, що маршрутки працюватимуть безперебійно.

«Просимо терміново зібрати виконком, розглянути питання про тарифи – і ми будемо бачити, хто хоче зупинки транспорту у місті. Ми цього не хочемо. Ми хочемо, щоби нам дали працювати. Тариф п’ять гривень — це ціна, яка дасть нам можливість пережити час. Ми будемо розглядати варіант, щоби забезпечувати маршрутками місто вранці і ввечері — коли час пік, щоби доставити людей до роботи і додому. Вдень кількість маршруток буде обмежена по максимуму. Просимо вибачення у чернівчан, але у нас просто немає виходу, бо наразі працюємо собі у збиток», – сказали перевізники.

Поділитись