головне меню

Чернівецькі малята навчатимуться акторської майстерності

Театральна студія Чернівецького музично-драматичного театру проводить набір юних акторів. Тут дітки матимуть можливість ознайомитись із азами акторської майстерності, вдосконалити мовлення та розвинутись як особистість.
Батьків разом із дітками запрошують на запис 26 та 27 серпня з 10.00 до 14.00 до театру.
Керівник літературно-драматичної частини театру Наталія Федорович розповідає : “ Ми запрошуємо абсолютно усіх талановитих діток віком від 7 до 15 років. Набір проводитиметься в ході прослуховуання, де викладачі поспілкуються з малюками та їх батьами. Готуючись до прослуховуваня, діти попередньо готують пісню та вірш. Важливим елементом при вступі є мотивація малечі, оскільки, перш за все, важливим є бажання дітей, а не їх батьків”.
Навчання триватиме три роки. Оплата за навчання у дитячій студії здійснюється щомісячно. Орієнтовна ціна на поточний навчальний рік – 400 грн/міс.
Дітки вивчатимуть такі дисципліни: сценічна мова, акторська майстерність, хореографія, вокал. Проводитиметься навчання двічі на тиждень.
Щоб продемонструвати свої вміння, дітки дають щорічно звіт-виставу. Навчаюсь у студії, вони беруть участь у виставах, різноманітних телепроектах, заходах театру. Діти стають не лише акторами, а різносторонньо розвиваються. У ході навчання долають комлекси, спілкуються із цікавими людьми, починають розуміти сцену по-своєму.
 На сьогоднішінй день у театрі вже 6 дитячих груп.
Художнім керівником театральної студії є режисер Людмила Скрипка. З дітьми працює і директор театру Юрій Марчак, вокалом займається Оксана Первова-Рошка.
Дітей навчає народна артистка України Людмила Скрипка, також із ними працює директор театру Юрій Марчак , а уроки вокалу проводить Оксана Первова-Рошка.
Актори впевнені, що наше місто готове до пошуку юних талантів. Адже у Чернівцях є багато талановитої молоді, що мріють стати і виховати в собі справжнього майстра акторської справи.

Поділитись