головне меню

Чернівецькі чиновники вимагають збільшити їм оклад до 25 тисяч гривень

Чернівецькі чиновники вимагають збільшити їм оклад до 30 тисяч гривень

Обговорюючи чергові зміни до бюджету в сесійній залі почали бурно дискутувати на рахунок премій керівництву міськради.

Зокрема, чиновники хочуть отримувати щомісяця від 105% до 205% надбавок. Результатом цього буде збільшення заробітної плати мера Олексія Каспрука з 12 до 25 тисяч гривень, його заступника – із 12 до майже 20 тисяч. Тим часом, директору департаменту платитимуть 18 тисяч гривень, а його заступнику – 16 тисяч. А звичайний працівник міськради отримуватиме 7,5 тисяч гривень.

Депутати не погодились із такими цифрами. Вони висловились, що збільшення заплати можливе лише за умови ефективної праці. Адже в місті стільки не вирішених проблем, що виникає логічне питання, чи взагалі ви вони докладають стільки зусиль, як кажуть?

В цей же час, чиновники стверджують, що робота у них важка, вони майже не мають вільного часу та відпусток, їм не дозволено працювати підприємцями, тому ці премії їм просто необхідні.

«Я стільки років пропрацювала, школу закінчила з медаллю золотою, коли мої подружки ходили на танці, я сиділа над книжками, коли друзі відпочивали, я брала участь у різних олімпіадах. Вчилася три курси майже із червоним дипломом, потім перевелася на заочний, і я тепер випрошую у вас зарплату», –заявляє начальник фінансового управління міської ради Лівія Бамбуляк.

Проте, в результаті обговорень не вдалось узгодити точну суму, яку буде виділено на премії чиновникам, тому питання ще буде обговорюватись.

Чернівецькі чиновники вимагають збільшити їм оклад до 30 тисяч гривень

Чернівецькі чиновники вимагають збільшити їм оклад до 30 тисяч гривень

Поділитись