головне меню

Чернівецька поліція розслідує побиття активіста «Стоп корупції»

Чернівецька поліція розслідує побиття активіста «Стоп корупції»

Вчора, 7 березня, близько пів дев’ятої вечора в Чернівцях на активіста «Стоп Корупції» Валерія Аіріні біля під’їду будинку, в якому він мешкав, напало четверо невідомих осіб. У них було монтування та металева труба. Таку інформацію повідомив його колега Роман Бочкала в соціальній мережі Facebook.

«Врятувало Валеру то, що він вміє постояти за себе – повалив одного з нападників і кинувся бігти. На ситуацію звернули увагу перехожі – нападники ретирувалися. Зараз Валера в лікарні. З ним поруч Микола Петіченко. У Валери струс мозку, множинні забої. Валера з Колею багатьом перейшли дорогу. І головному митнику області Салогор Микита Леонтійович, і прокурору Мустецов, і контрабандистам, які заодно з місцевими правоохоронцями. Нещодавно ми були з Валерою у керівництва НАБУ і ГПУ – з приводу корупції в Чернівецькій області. Днями Валерій планував провести прес-конференцію, обдзвонював журналістів. Будемо з’ясовувати, хто замовник. Здогадуємося, хто саме з перерахованих вище. Тим більше що одного з нападників Валера дізнався. Команда «СтопКора» готується до екстреного виїзду до Чернівців.» – йдеться в дописі.

Сам активіст вважає, що скоріше за все, на нього здійснили напад через його професійну діяльність та звинувачує в цьому деяких чиновників. «За нашими заявами суди порушили кримінальні провадження проти деяких місцевих чиновників. Ми надали багато фактів, що стосуються розкрадань бюджетних коштів, контрабанди лісу, інших товарів», – повідомив чернівецький активіст журналістам. Цей випадок вже розслідує поліція. Постраждалий тим часом хоче, щоб справу розглядали за статтею напад на журналіста.

В Чернівцях побили активіста.

Поділитись