SpiritIT.NET

головне меню

Чернівчани підписали петицію про перейминування вулиці Нікітіна

Чергова електронна петиція щодо перейменування вулиці Нікітіна на Капеланську набрала 253 голоси. Звернення буде зареєстровано та розглянуто впродовж десяти робочих днів з дня оприлюднення, повідомляють у прес-центрі міської ради.
“Україна позбавляється від комуністичного минулого. Пропоную перейменувати вулицю Нікітіна на Капеланську. На цій вулиці знаходиться церква Святого Антонія (УГКЦ), настоятелем якої є військовий капелан, отець Василь Гасинець. Капелан, якого знає світ і Україна, якого обожнюють солдати і яким пишаються українці! Отець, який з перших днів був на Майдані. Коли почалася війна на сході України, він одним з перших почав збирати і особисто доставляти допомогу нашому війську в найгарячіші точки фронту. Капелан Василь Гасинець – один із 300 капеланів, який боронить Україну, її захисників і кожного з українців найсильнішою зброєю -СЛОВОМ!” – написала авторка петиції Галина Абрам’юк.
Також 253 голоси набрала електронна петиція щодо підтримки торгової точки зору продажу натурального морозива за адресою вул. Ватутiна, 6 (вул. С.Бандери, 6). Це звернення теж зареєстроване і буде розглянуте.
Джерело: cv.strichka

Поділитись