головне меню

Чернівчани підписали петицію про перейминування вулиці Нікітіна

Чергова електронна петиція щодо перейменування вулиці Нікітіна на Капеланську набрала 253 голоси. Звернення буде зареєстровано та розглянуто впродовж десяти робочих днів з дня оприлюднення, повідомляють у прес-центрі міської ради.
“Україна позбавляється від комуністичного минулого. Пропоную перейменувати вулицю Нікітіна на Капеланську. На цій вулиці знаходиться церква Святого Антонія (УГКЦ), настоятелем якої є військовий капелан, отець Василь Гасинець. Капелан, якого знає світ і Україна, якого обожнюють солдати і яким пишаються українці! Отець, який з перших днів був на Майдані. Коли почалася війна на сході України, він одним з перших почав збирати і особисто доставляти допомогу нашому війську в найгарячіші точки фронту. Капелан Василь Гасинець – один із 300 капеланів, який боронить Україну, її захисників і кожного з українців найсильнішою зброєю -СЛОВОМ!” – написала авторка петиції Галина Абрам’юк.
Також 253 голоси набрала електронна петиція щодо підтримки торгової точки зору продажу натурального морозива за адресою вул. Ватутiна, 6 (вул. С.Бандери, 6). Це звернення теж зареєстроване і буде розглянуте.
Джерело: cv.strichka

Поділитись