головне меню

Через газову кризу на Буковині хочуть закрити всі навчальні заклади

Через газову кризу на Буковині хочуть закрити всі навчальні заклади

Як повідомляє прес-служба «Нафтогазу», «Газпром» передумав поставляти газ на Україну та знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи. Через це виникла значна нестача газу.

«Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу “Газпром” повідомив нам, що “я передумала”, а також знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продажі газу іншим клієнтам… Мета – здійснити мрію або про “Україна змерзнула”, або про “Україна – ненадійний транзитер і відбирає газ”. Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого… Давайте вчинимо погано і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися всього 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є казани, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус удень і на 2 градуси вночі», – йдеться в повідомленні.

Тому в Чернівецькій ОДА готуються до закриття на Буковині всіх шкіл, дитячих садочків та вищих навчальних закладів на період включно до 6 березня. Таку інформацію повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

«Настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 02.03.2018 по 06.03.2018 (включно).Прошу звернути увагу на Протокол засідання кризового комітету при Міненерговугілля. Готуємося до припинення навчання у школах, дитсадках та ВНЗ з 03.03. по 06.03. Мова має йти і про 07.03. також.

Згідно Протоколу головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА:

– зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних

закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

– обмежити споживання природного газу великим та середнім

промисловими споживачами, які використовують газ як сировину

на 10 % (щодобово) на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

Окрім того, ДСНС України спільно головами обласних державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування вирішити питання відкриття укриттів та пунктів обігріву.

Обласна виконавча влада готує окремі листи щодо необхідності вионання рішень кризового комітету при Міненерговугілля по відповідних сферах.» – повідомляє Михайло Павлюк.

Поділитись