головне меню

Буковинські поліцейські затримали п’яного батюшку

Буковинські поліцейські затримали п’яного батюшку

В суботу вранці, 14 квітня, на Буковині на трасі М-19 (Чернівці – Звенячин) правоохоронці помітили, що у автомобіля Audi несправні зовнішні світлові прилади. Тому поліцейські зупинили автівку. При спілкуванні із водієм правоохоронці помітили ознаки сп’яніння. Чоловік не заперечував, що випивав минулого вечора.

Спілкуючись із водієм, чоловік повідомив правоохоронцям, що він священнослужитель та просив поліцейських його відпустити, а потім намагався вирішити справу за допомогою телефонного дзвінка знайомому.

Коли водієві запропонували пройти тест на алкогольне сп’яніння, то чоловік одягнув підрясник та запропонував поліцейським «відслужити молебень біля їхнього автомобіля». «Може відпустите грішного батюшку?», – просив нетверезий водій.

Зрештою, чоловік таки погодився пройти тест, який показав позитивний результат 1,28 проміле (допустима норма – 0,2 проміле). Тому на чоловіка склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування автомобілем в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП (порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами). Таку інформацію повідомили в прес-службі міськради.

Поділитись