головне меню

Буковинець перерахував шахраям майже 24 тисячі гривень за «виграний» автомобіль

Буковинець перерахував шахраям майже 24 тисячі гривень за «виграний» автомобіль

Ввечері, 8 листопада, 42-річний буковинець повідомив працівникам Сторожинецького відділу поліції, що невідомі особи шахрайським методом заволоділи його коштами. Правоохоронці встановили, що потерпілий отримав повідомлення про те, що він виграв автомобіль марки «Volkswagen». Також в повідомленні було посилання на сайт, де були вказані умови розіграшу.

На сайті чоловік з’ясував, що для отримання автівки обов’язково потрібно сплатити державне мито у розмірі приблизно 6 тисяч гривень. Буковинець перерахував вказану суму через платіжний термінал. Після цього чоловік зателефонував на номер, який вказаний на сайті. Невідома особа повідомила йому, що потрібно перерахувати ще приблизно 11 тисяч гривень. Слідуючи інструкціям невідомих, чоловік перерахував шахраям майже 24 тисячі гривень та лише пізніше зрозумів, що це афера.

«За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.» – повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Поділитись