головне меню

Боксери з Буковини відзначились в Грузії

Боксери з Буковини відзначились в Грузії  Два вихованця Вижницької ДЮСШ здобули перемогу на міжнародному турнірі юніорів. Вадим Клим тричі переміг і тепер являється переможцем у категорії до 54 кілограмів. Тим часом підопічний тренера Миколи Гакмана, Андрій Том'юк, у групі до 50 кг не здобув перемогу лише у фіналі. Загалом в Збірної України є 13 медалей. Учасниками турніру були боксери із України, Казахстану, Чечні, Вірменії та Грузії.

Два вихованця Вижницької ДЮСШ здобули перемогу на міжнародному турнірі юніорів.

Вадим Клим тричі переміг і тепер являється переможцем у категорії до 54 кілограмів. Тим часом підопічний тренера Миколи Гакмана, Андрій Том’юк, у групі до 50 кг не здобув перемогу лише у фіналі. Загалом в Збірної України є 13 медалей. Учасниками турніру були боксери із України, Казахстану, Чечні, Вірменії та Грузії.