головне меню

Білорусь ввела обмеження на ввіз пташиного м’яса з Чернівецької області

Білорусь ввела обмеження на ввіз пташиного м’яса з Чернівецької області

З 5 січня 2017 року заборонено ввозити пташине м’ясо на територію Білорусі з Чернівецької області. Таке рішення було прийнято, щоб обмежити можливість поширення пташиного грипу, який виявили 3 січня в Чернівецькій області.

Відповідний наказ видав директор Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Республіки Білорусь Олександр Суботін.

«Заборона вступає в дію з 5 січня, але вона носитиме тимчасовий характер. Тобто зараз скасуються всі дозволи на ввезення, які були видані раніше буковинським підприємцям», – зазначається в наказі.

Також у документі чітко вказано перелік забороненого: жива птиця, яйця, дикі, зоопаркові та циркові тварини, м’ясо птиці, харчові продукти переробки курячого яйця, пуху і пера. Крім цього, також обмежили ввезення кормових добавок для птиці та устаткування для утримання.

На сьогоднішній день, за інформацією начальника Кіцманського РС УДСНС України у Чернівецькій області Віктора Гуцуляка, у селі Чортория Кіцманського району на озері №1 уже загинуло 29 птахів. До того ж, вчора 4 січня, у приватному господарстві зафіксували смерть 12-ти курей від пташиного грипу.

Поділитись