головне меню

21-річний чернівчаним збив людину насмерть

Не зважаючи на завершення досудового розслідування, поліція чомусь відмовилась коментувати, чи перебував «мажор» за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Прокуратура Чернівецької області скерувала до суду акт обвинувачення стосовно 21-річного чернівчанина, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).
Хлопця обвинувачують у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась 15 травня 2016 по вулиці Героїв Майдану в Чернівцях. Внаслідок ДТП загинув працівник фірми «Альтфатер-Чернівці», – повідомляє прес-служба прокуратури.
Після того як нацполіція на днях передала справу до прокуратури, з офіційного повідомлення зникли слова про те, що хлопець перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Відповідно виникають підозри, що нацполіція намагалась «відмазати» винуватця ДТП. Спричинивши дорожньо-транспортну пригоду , п’яний 21-річний водій сказав, що за кермом перебував не він, і що доказів у них немає, викликавши тим самим обурення громадськості.
Цього разу в прес-службі ГУ Національної поліції в Чернівецькій області також навідріз відмовились коментувати, чи перебував хлопець за кермом напідпитку. На жаль, керівник нацполіції – Сергій Пілігрім навіть не здогадується, що подібні відмови від спілкування зі ЗМІ, породжують більше чуток та здогадок, які точно позитивно не вплинуть на імідж поліції.

В прес-службі прокуратури миттєво відреагували на наше прохання і повідомили, що за матеріалами справи, 21-річний хлопець, згідно висновків експертизи, перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння.
Вирішальним буде рішення суду.

Поділитись