головне меню

10 % викладачів з БДФЕУ залишились без роботи

10% викладачів БДФЕУ не потрапили на роботу у ЧНУ

Приєднання Буковинського державного фінансово-економічного університету до Чернівецького національного університету є дуже складним етапом. Про це повідомив ректор Степан Мельничук у своїй промові під час ректорських зборів ЧНУ.

Наразі ректором БДЕФУ призначено Максима Марича і над процесом приєднання діє спеціальна комісія.
– “Після довгих переговорів та за рішенням Вченої ради університету в структурі ЧНУ створено навий факультет Фінансів підприємства та обліку, до складу якого ввійшли кафедри економіки БДФЕУ. Кафедри юристів, які утворювали окремий факультет в БДФЕУ, змінили структуру і ввійшли до складу нашого юридичного факультету. Кафедра комп’ютерних наук приєдналась до Інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук, кафедра соціальної роботи  ввійшла до складу факультету педагогіки, психології і соціальної роботи”, – розповідає Степан Мельничук.

Також він заявив, що 10 % викладачів не отримають роботу в ЧНУ. Однак, частина тих, хто працював в університеті зараховані в коледж, а іша частинка – працює на неповній ставці.

– Ми намагаємось максимально вирішити цю проблему, в тому числі й кадрові питаня. За вимогами законодавства, ми зробимо конкурс на штатні посади, відповідно до законодавства оберемо людей на посади і остаточно вирішимо цю проблему , – обіцяє ректор.

Поділитись