головне меню

Чому восени ми набираємо вагу? Як не потовстішати в осінню пору. Як підняти похмурий осінній настрій: рух і позитив, правильне харчування, розваги.

Як не набрати зайву вагу восени

Чому ми набираємо вагу?

Майже всі помічали, що із початком холодної пори, приступає почуття голоду. До того ж їсти хочеться завжди і всюди. Відповідно стає не дивно, чому восени та взимку ми повнішаємо. З чим це повязано? Із приходом холодної пори, наш стиль життя кардинально змінюється: ми стаємо менше проводити часу на вулиці, уникаємо довгих прогулянок, проводимо багато часу в приміщенні. Намагаючись зігрітись, мине лише одягаємо теплий одяг, а й намагаємось зігріти свій організм, споживаючи жирну і калорійну їжу.

Як правильно харчуватись?

Як харчуватись, щоб споживати смачну їжу, і не товстішати. Зовсім необовязково сідати на жорсткі дієти, оскільки організму і не так нелегко. Отриманої від їжі енергії повинно вистачати не тільки на те, щоб зігріти організм, а й на те, щоб підтримувати свій імунітет.

Для цього потрібно дотримуватись кількох правил:

  1. Продукти, які ви споживаєте, повинні містити багато поживних речовин, а не бути натомість жирними. Наприклад, замість висококалорійної булочки, краще зїсти порцію будь-якої каші. Це не дасть вам набрати зайву вагу і забезпечить організм необхідною енергією.
  2. Наступне важливе правило – ви повинні правильно скласти ваш щоденний раціон. Не потрібно за один прийом їжі так наїдатись, що потім пів дня не їсти зовсім. Краще їсти частіше і меншими порціями таким чином, щоб різниця між прийомами була не більшою, ніж 4 години.
  3. Не менш важливим правилом є складання індивідуального меню. Додайте до нього якомога більше фруктів, зелений чай. Не забувайте і про корисні супи, які допоможуть залишитись вам стрункими і збережуть відчуття ситості.
  4. Старайтесь якомога менше зігрівати свій організм кавою. Велика кількість кофеїну змушує організм накопичувати жир. Тому для зігрівання краще підійдуть травяні чаї. Також вживайте якомога більше їжі, що містить білок.
  5. Не забувайте, що пити багато води потрібно не тільки влітку. У холодну пору наш організм також вимагає воду, тому 6-8 стаканів в день повинні бути вашою нормою.
maxresdefault

Правильний раціон

 

Більше активних рухів

Той факт, що з приходом холоду ми мало рухаємся – згадувався ще на початку статті. Але як змінити свій сидячий стиль життя, коли холодні вітри і мороз відбивають охоту виходити на вулицю. Запасайтесь абонементами в зал, танці, басейн. Якщо ви дуже стомлюєтесь на роботі, то не забувайте про фізичні навантаження хоча б на вихідних.

Окрім цього, можете хоча б в обід виходити на прогулянки, адже наш організм в будь-яку пору року вимагає сонячного світла.

Спеціалісти у галузі кольоротерапії стверджують, що помаранчевий колір здатний піднімати настрій і додавати енергії. Саме тому варто до свого раціону додати апельсини, моркву, манго і т.д.

Якщо у вільний час вам дуже хочеться їсти, варто зайняти себе чимось корисним і приємним водночас. Це може бути вишивання, малювання, читання книг….будь-що, що відволікатиме вас від постійного споживання їжі.

Також не потрібно забувати про сон, оскільки через недосипання підвищується апетит, що і провокує появу зайвих кілограмів.

Піклуйтесь про свій сон, харчування, налаштовуйтесь на позитив – і тоді стрілки ваги не змусять вас розчаруватись.

Осінні прогулянки

Осінні прогулянки

Поділитись